Strona główna SKN "Nanorurki" Walne Zebranie SKN Nanorurki
Walne Zebranie SKN Nanorurki
środa, 26 października 2016 08:54

19 października 2016 r. odbyło się Walne Zebranie SKN "Nanorurki", podczas którego wybrano nowy zarząd oraz przyjęto nowych członków koła.

Po przedstawieniu swoich pomysłów na funkcjonowanie koła w roku akademickim 2016/2017, w wyniku głosowania na nowy Zarząd Koła powołani zostali:

Prezes Koła Naukowego: Karolina Łempicka,
I rok IN: v-ce prezes: Katarzyna Pietrusińska,
II rok IN: v-ce prezes: Mateusz Poniatowski,
III rok IN: v-ce prezes: Paulina Grzączkowska oraz Filip Maciejewski,
IV rok IN: v-ce prezes: Marcin Bartmański oraz Emma Grodzicka,
V rok IN: v-ce prezes: Konrad Norowski.

Wśród nowych inicjatyw zaproponowanych przez zarząd koła znalazły się między innymi:

-Opowieści Nanotreści Plus, czyli krótkie spotkania w formie tradycyjnych Opowieści Nanotreści, jednak w roli prelegentów występować będą studenci,
-Rozmowy (nie)fizyczne, czyli regularne spotkania, mające na celu dyskusję, debatę, rozmowę o nauce w szeroko rozumiany sposób,
-Sesja Posterowa Wydziału Fizyki, trwające kilka dni wydarzenie, podczas którego poszczególne pracownie Wydziału Fizyki będą mogły zaprezentować swoje zespoły oraz tematykę prowadzonych badań.

Więcej informacji tutaj.

Nowemu zarządowi gratulujemy!