Strona główna SKN "Nanorurki" Diamentowe Granty - spotkanie z laureatami
Diamentowe Granty - spotkanie z laureatami
czwartek, 24 listopada 2016 01:27

SKN Nanorurki serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu: "Studenckie Opowieści Nanotreści", gdzie w roli prelegentów występować będą studenci Inżynierii Nanostruktur. Spotkanie odbędzie się 28 listopada (poniedziałek) o godzinie 19.30 w Klubokawiarnii Grochownia przy ul. Kobielskiej 75.

Tym razem gościć będziemy naszych zdolnych członków koła - studentów z II roku (II stopnia) Inżynierii Nanostruktur, którzy w tym roku zostali laureatami V edycji "Diamentowych Grantów" przyznawanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kasia LekentaRafał Mirek oraz Piotr Orłowski otrzymali znaczące wsparcie finansowe na badania naukowe, które obecnie prowadzą.

Podczas spotkania, laureaci zaprezentują realizowane przez nich projekty badawcze, a także opowiedzą w jaki sposób ubiegali się o Diamentowe Granty i co przyczyniło się do ich sukcesu. Z nadesłanymi przez prelegentów abstraktami można zapoznać się tutaj.

Zapraszamy!