Strona główna SKN "Nanorurki" Rozmowy (nie)fizyczne
Rozmowy (nie)fizyczne
wtorek, 06 grudnia 2016 17:48

Studenckie koło "SKN Nanorurki" serdecznie zaprasza na najbliższe spotkanie z nowego cyklu „Rozmowy (nie)fizyczne”, który ma za zadanie zapoznanie studentów z tajnikami pracy naukowej. Spotkanie odbędzie się 9 grudnia(piątek) o godzinie 17:00 w sali 1.40 na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Podczas spotkania przeprowadzona zostanie dyskusja studencka, podczas której uczestnicy będą mogli skomentować opublikowane na naszej stronie wywiady dotyczące metodyki czytania i pisania prac naukowych.

Wywiady, zarówno będące obiektem piątkowej dyskusji, jak również wszystkie, które pojawią się w przyszłości, znaleźć można tutaj:

Wywiady pt. "Praktyka postępowania z publikacjami"

Spotkania z cyklu "Rozmowy (nie)fizyczne" to nowy projekt koordynowany przez "SKN Nanorurki". Forma spotkań utrzymywana jest w postaci luźnej, niezobowiązującej dyskusji na konkretny temat. Bezpośrednio po zakończeniu dyskusji, zapraszamy na wieczór gier planszowych.
Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie wydarzenia tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!