Strona główna Dla Studentów Nabór studentów do projektu badawczego
Nabór studentów do projektu badawczego
Wpisany przez Jacek Szczytko
wtorek, 03 stycznia 2017 08:40

Laboratorium Technologii Nowych Materiałów Funkcjonalnych w Centrum Nowych Technologii UW poszukuje ambitnych studentów (2 osoby) do prowadzenia badań w projekcie Highly reactive transition metal alkoxyaluminates and fluorides as model scavengers of nitrous oxide and halogenated hydrocarbons finansowanym ze środków EFRR w ramach programu Homing FNP.
Zadaniem stypendystów będzie synteza oraz określenie własności nowych niezwykle reaktywnych soli anionów słabo koordynujących.

Dodatkowe informacje dostępne u kierownika projektu dra Przemysława Malinowskiego Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dlaczego warto?

• wysokie stypendium (1500 zł)
  • ciekawa tematyka badań i współautorstwo publikacji w najlepszych czasopismach chemicznych
  • praca w nowoczesnym laboratorium i dostęp do specjalistycznej aparatury
  • wyjazdy do wiodących zagranicznych laboratoriów badawczych

Wymagania:

• zamiłowanie do chemii
  • rzetelność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w badania naukowe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć nabycia umiejętności w pracy laboratoryjnej
  • chęć realizacji pracy magisterskiej w ramach projektu

Stypendium przewidziane na okres: od 02.2017 do maksymalnie 12.2018.Dodatkowe informacje dostępne u kierownika projektu dra Przemysława Malinowskiego ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Zgłoszenia: CV z uwzględnieniem przebiegu studiów (najważniejsze przedmioty) oraz średniej wszystkich ocen do dnia 22.01.2017 włącznie na adres kierownika projektu.
Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się pod koniec stycznia 2017r.

Highly reactive transition metal alkoxyaluminates and fluorides as model scavengers of nitrous oxide and halogenated hydrocarbons.”

finansowanym ze środków EFRR w ramach programu Homing FNP.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE