bannerek1

Inżynieria Nanostruktur - nowy makrokierunek na Uniwersytecie Warszawskim

Strona główna Dla Studentów Wydziałowa Sesja Plakatowa
Wydziałowa Sesja Plakatowa
Wpisany przez Piotr Łaski   
niedziela, 29 października 2017 21:17

6 listopada 2017 r. na Wydziale Fizyki w holu na parterze rozpocznie się "Wydziałowa Sesja Plakatowa", której celem jest prezentacja grup badawczych, laboratoriów, specjalności oraz kół naukowych działających na Wydziale. Wydarzenie to odbywa się już po raz drugi i w tym roku zastąpi dotychczasowe spotkania informacyjne o specjalnościach na studiach II stopnia, które odbywały się na początku roku akademickiego. Władze dziekańskie mają nadzieję, że ta nowa forma spodoba się studentom i ułatwi wybór specjalności i promotorów prac dyplomowych oraz pozwoli śmielej nawiązywać współpracę.

6 listopada w godzinach 12.00-15.00, podczas najważniejszej części wydarzenia, przedstawiciele jednostek będą obecni przy plakatach, aby w bezpośredniej rozmowie odpowiadać na pytania studentów. Do 13 listopada postery będą zdobiły hol naszego budynku, aby studenci w miarę wolnego czasu mogli bardziej wnikliwie zapoznać się z tematyką badań prowadzonych w jednostkach.

Zakończenie sesji 13.11.2017 r. uświetni prezentacja kół naukowych w sali 0.06 o godz. 17:15. Osoby zainteresowane zgłoszeniem plakatu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 3 listopada (termin przedłużony!).

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są tutaj.

 

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego

Inżynieria Nanostruktur

Uniwersytet Warszawski